Formularz rejestracyjny

Zamów "Teczkę Pracy Nauczyciela Przedszkola" wraz z dostępem do serwisu

ZAMÓWIENIE OBEJMUJE

• Poradnik wymiennokartkowy "Teczka pracy nauczyciela przedszkola. 15 obszarów umiejętności zapisanych w podstawie programowej" (format A4, ok 400 str., dzieło bazowe w oprawie segregatorowej; publikacja aktualizowana)
• Dostęp do serwisu z materiałami do zajęć dla wszystkich nauczycieli przedszkola

349.00 zł netto
375.45zł brutto (plus koszty wysyłki 29.95)

Uzupełnij dane:

PERSONALIA

Zamawiający*
Niniejsze zamówienie ma związek z działalnością gospodarczą lub zawodową.

DANE DO LOGOWANIA

W celu korzystania z zawartości serwisu oraz udostępnienia materiałów wszystkim nauczycielom musisz podać dane, które posłużą do logowania w serwisie.

ADRES WYSYŁKOWY

DODATKOWE INFORMACJE

ZGADZAM SIĘ I AKCEPTUJĘ

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

CZYTAJ >