Zamów Teczkę Pracy z dostępem do portalu

Poradnik wymiennokartkowy "Teczka pracy nauczyciela przedszkola - 15 obszarów umiejętności zapisanych w podstawie programowej", którego integralną część stanowi dostęp do serwisu z materiałami do pobrania i wykorzystania podczas zajęć oraz publikacji w wersji elektronicznej dla wszystkich nauczycieli w przedszkolu.

Zamawiam

Nowy wymiar "Teczki Pracy Nauczyciela Przedszkola"

Poradnik z dostępem do serwisu dla wszystkich nauczycieli w przedszkolu

sample image
Poradnik wymiennokartkowy "Teczka Pracy Nauczyciela Przedszkola" zawierający:
  • materiały do realizacji wszystkich 15 obszarów umiejętności zapisanych w podstawie programowej w podziale na pory roku według kalendarza pracy przedszkola;
  • materiały do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi opracowane przez specjalistów m.in. psychologów czy logopedów;

materiały na potrzeby współpracy z rodzicami

wraz z dostępem do serwisu, gdzie dostępne są wszystkie materiały w wersji edytowalnej - do pobrania i wykorzystania podczas zajęć.

Atrakcyjne i dostosowane do wymagań podstawy programowej materiały do prowadzenia zajęć

sample image
  • Zestawy dydaktyczne pozwalające na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć wg wskazanej tematyki, składające się ze scenariuszy, kart pracy, przykładów zabaw i ćwiczeń, dźwięków i innych.
  • Plansze dydaktyczne "Mały naukowiec" pozwalające w przystępny sposób na wyjaśnienie dzieciom jak działają urządzenia, skąd biorą się zjawiska atmosferyczne itp.

Strefa współpracy z rodzicami

sample image
  • Komunikator wspomagający efektywną wymianę informacji między nauczycielem a rodzicami, umożliwiający wysyłanie wiadomości wraz z załączonymi plikami
  • Artykuły i materiały do wykorzystania podczas spotkań z rodzicami