Zamów "Teczkę Pracy Nauczyciela Przedszkola" wraz z dostępem do serwisu

375.45zł brutto
+ koszty wysylki 29.95 zł

ZAMÓWIENIE OBEJMUJE:

• Poradnik wymiennokartkowy "Teczka pracy nauczyciela przedszkola. 15 obszarów umiejętności zapisanych w podstawie programowej" zawierający:
    » materiały do realizacji wszystkich 15 obszarów umiejętności zapisanych w podstawie programowej w podziale na pory roku według kalendarza pracy przedszkola
    » materiały do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi opracowane przez specjalistów – psychologów, logopedów i pediatrów
    » materiały na potrzeby współpracy z rodzicami
• Wszystkie materiały w wersji edytowalnej - do pobrania i wykorzystania podczas zajęć.
• Zestawy dydaktyczne pozwalające na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć wg wskazanej tematyki, składające się ze scenariuszy, kart pracy, przykładów zabaw i ćwiczeń, dźwięków i innych.
• Plansze dydaktyczne "Mały naukowiec" pozwalające w przystępny sposób na wyjaśnienie dzieciom jak działają urządzenia, skąd biorą się zjawiska atmosferyczne itp.
• Szczegółowy terminarz wydarzeń i uroczystości przedszkolnych wraz z materiałami do wykorzystania podczas ich organizacji
• Baza pomysłów na wycieczki w Twojej okolicy
• Panel ułatwiający współracę z rodzicami - od komunikatora wspomagającego efektywną wymianę informacji między nauczycielem a rodzicami, po artykuły i materiały do wykorzystania podczas spotkań z nimi.

Zarejestruj się bezpłatnie

DZIĘKI BEZPŁATNEJ REJESTRACJI MOŻESZ:

• Prowadzić dyskusje na forum
  • Otrzymywać informacje z terminarza nauczyciela na temat aktualnych wydarzeń, terminów, uroczystości przedszkolnych