Pomysły na wycieczki

Ceny biletów

bilet ulgowy                 4,00 zł
bilet normalny             6,00 zł

Wstęp bezpłatny przysługuje pracownikom parków narodowych, dzieciom do lat 4, przewodnikom i pilotom turystycznym prowadzącym grupę, opiekunom wycieczek szkolnych liczących co najmniej 10 uczniów (1 osoba na każde 10 uczniów), uczniom szkół i dzieciom w wieku przedszkolnym z placówek edukacyjnych leżących w gminach położonych w granicach Wolińskiego Parku Narodowego i graniczących z Wolińskim Parkiem Narodowym (tj. Międzyzdroje, Świnoujście, Wolin i Dziwnów) odbywającym zajęcia edukacyjne na terenie Parku Narodowego w zakresie uzgodnionym z Dyrektorem Parku Narodowego, zaproszonym gościom Wolińskiego Parku Narodowego.

Godz. otwarcia

1.V-30.IX:

od 9.00 do 17.00 codziennie z wyjątkiem poniedziałków
1.X-30.IV:

od 9.00 do 15.00 codziennie z wyjątkiem niedziel i poniedziałków

Można tu także poznać siedliska kilkudziesięciu gatunków ptaków wodnych, takich jak kormorany, gągoły, łabędzie, zimorodki, perkozy oraz drapieżnych. Innymi interesującymi rzadkimi okazami, zalatującymi tu z dalekiej północy są lodówki, tracze, nury, alki.

Lokalizacja:
Galeria: