Pomysły na wycieczki

Wioska indiańska

(Chocz, wielkopolskie)

Ceny biletów

Bilet wstępu: 7 zł / 10 zł (z koncertami Indian)
Dzieci do lat 4: gratis

Każde dziecko otrzymuje indiańską niespodziankę!

Parking: gratis

Opiekunowie wycieczek: wstęp wolny - 1/15 osób

Godz. otwarcia

Wioska czynna w sezonie maj-wrzesień:
Soboty, niedziele i święta:
1000 - 2000

Pozostałe dni - tylko grupy zorganizowane (cały rok - po wcześniejszej rezerwacji mailowej lub telefonicznej)

- Indiański Tor Przygody dla dzieci do 16 lat i Plac Zabaw Piaski Arizony z bizonami do wspinaczki dla dzieci do lat 6
- Strzelnica ze stanowiskami takimi, jak: Paintball, rzut Tomahawkiem, rzut podkową, rzut kapeluszem na rogi bizona
- Sklep z indiańskimi pamiątkami
- Chata Szeryfa i więzienie
- Grill traperski, przy którym można posilić się prostym jadłem indiańskim
- Osada traperów i poszukiwaczy złota z wozami pionierów odkrywających dziki zachód, a w niej parkiet do tańca country
- Szałas trapera z płuczką złota, przy której traper uczy sztuki płukania złota metalową misą
- Chata trapera i kuźnia, w której można zrobić pamiątkowe foto na liście gończym lub banknocie $1,000,000
- Pole paintballowe - las z fortem do zdobycia oraz licznymi osłonami.
- Western Rodeo z padokiem (ogrodzony plac) do pokazów kaskaderskiej jazdy konnej, krowy do dojenia oraz RANCHO DMUCHAŃCÓW, na które składa się: mechaniczny byk rodeo, miękka góra do wspinaczki, zjeżdżalnia w stylu western oraz trampolina!
W Wiosce spotkać można prawdziwych Indian i Indianki, kowbojów, szeryfów (a także opryszków wyjętych spod prawa), traperów, poszukiwaczy złota. Każdego turystę, przy bramie wjazdowej, wita Indianka, która rozdaje szczegółowe mapy całego terenu.

Lokalizacja:
Galeria: